Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Pařmeni, Do Říma s láskou nebo Drak přichází

31. 1. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční Drak přichází – Bývalý šaolinský mnich Han neomezeně vládne ve své ostrovní pevnosti. Každé tři roky pořádá slavný turnaj v bojových uměních. Nikdo však netuší, že Han je zločinec, který pašuje drogy. Bohužel pro něj se turnaje zúčastní Bruce Lee, který zároveň přijíždí pomstít smrt své sestry. (Enter The Dragon, Hong Kong , USA, 1973)

  • Prima Max, 20:15 – komedie Pařmeni – Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze „v dobrém i ve zlém“. Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé… (A Few Best Men, Austrálie, Velká Británie, 2011)

  • ČT art, 21:05 – romantická komedie Do Říma s láskou – Režisér Woody Allen při své cestě po Evropě tentokrát doputoval do hlavního města Itálie, kde si zahrál s osudy několika různých lidí. Film je složen ze čtyř povídek. (To Rome with Love, USA, Itálie, Španělsko, 2012)

ICTZ23

  • Nova Cinema, 22:00 – akční fantasy Sucker Punch – Epická akční fantasy podívaná nás zavede do smyšleného světa mladé dívky, jejíž snový svět poskytuje únik z temné reality. Nelimitovaná hranicemi času a prostoru může jít kamkoli si její mysl zamane. Jenže neuvěřitelná dobrodružství jaksi smazávají hranice mezi skutečností a fantazií… (USA, Kanada, 2011)

  • JOJ Family, 22:05 – thriller Projekt Cat City – Příběh o nevěře, zradě, chamtivosti, a vraždě. Victoria je úspěšná právnička, její muž Nick podniká v nemovitostech a stavebnictví. Viktoriina kamarádka Samantha je Nickovou právničkou, milenkou i společnicí v pochybných obchodech. Victoria se však dozvídá o mimomanželském vztahu svého muže a zároveň začíná rozumět jeho „obchodním“ transakcím. (Cat City, USA, 2008)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.