Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Plzeň – Barcelona a Jednotka příliš rychlého nasazení

1. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
1. 11. 2011

UVNITŘ FOTO Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice. Každý den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 4, STV 2, 20:20 – fotbal FC Viktoria Plzeň – FC Barcelona – Přímý přenos zápasu evropské Ligy mistrů, v němž se v pražském Edenu utká mistr domácí Gambrinus ligy Viktoria Plzeň s momentálně nejlepším fotbalovým týmem světa, FC Barcelona.
  • Spektrum, 20:20 – dokument Anatomie zemětřesení – Jak vzniká zemětřesení a dá se dopředu nějak předvídat, s jakou silnou a kde zasáhne? Mohou se lidé včas evakuovat z oblastí, která zemětřesení zcela zničí? Americký dokument.
  • MTV Czech, 21:10 – dokumentární série 16 a těhotná – Dramatické osudy šestnáctiletých matek přináší čtvrtá řada dokumentární série 16 a těhotná. Každý příběh nabízí jedinečný pohled na širokou škálu problémů těhotných dospívajících dívek – manželství, osvojení, náboženství, klepy, škola nebo finance.
  • Joj, 21:15 – komedie Jednotka příliš rychlého nasazení – Nicholas Angel (Simon Pegg) je nejlepší seržant, který kdy sloužil v řadách londýnské policie, například počet zatčení, která osobně provedl, o 400 procent překračuje statistický průměr. Je prostě tak dobrý, že to vrhá špatné světlo na zbytek týmu. Proto ho nadřízení převelí do místa, kde svým talentem nebude kolegy ztrapňovat – do ospalého městečka Sandford, jehož statistiky zločinnosti se rovnají nule. Britsko-francouzská komedie.

Jednotka příliš rychlého nasazení v akci

  • Prima Cool, 22:15 – seriál Akta X (23) – Agenti Mulder a Scullyová vyšetřují smrt vědce pracujícího na výzkumu raketového pohonu. Nebyl první ani poslední z čtyřčlenného týmu, který zemřel za podivných okolností. Projekt Ikarus, na němž pracoval, je tajný. Navíc jde už o druhého člena týmu, který zemřel.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).