Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Předčítač, Kdopak by se Čecha bál a seriál Joey

4. 6. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:00 – French Open 2013 - Přímý přenos vybraného čtvrtfinálového utkání
  • Barrandov, 20:05 – talkshow Kdopak by se Čecha bál - Kdo se bojí, nesmí k Čechovi! František Ringo Čech a jeho nový pořad plný odvážných dotazů a zajímavých hostů. Původní talkshow (2013)
  • Fooor, 20:40 – sitcom Joey - Jde o volné pokračování úspěšného sitcomu Přátelé (Friends). Jeho hlavní postavou je Joey (Matt Leblanc), který je jediným synem v rodině Tribbianovců. Má sedm sester a italských předků, ale italsky se nikdy nenaučil. Joey se pokouší stát slavným hercem. Jeho největším úspěchem je role doktora Draeka Remoreya v seriálu Tak jde čas. Tato práce mu dává určitou jistotu, ale nenaplňuje ho. Největší jeho oporou je babička, která ho vždy podporuje. Joey je šarmantní společník a netrpí nouzí o ženy, ale přesto neměl s žádnou z nich dlouhodobý vztah postavený na lásce, kromě Rachel. Po tom, jak se jeho přátelé rozprchnou, se Joey přestěhuje do Los Angeles, aby změnil svůj život a konečně prorazil v herecké kariéře. Americký komediální seriál (2004)
  • CS Film, 22:00 – drama Uzavřený okruh – Dva odlišné projekty na výstavbu hutního kombinátu: Rutinovaný ing. Zikmund nebere v úvahu neodvratou devastaci horské přírody. Mladý architekt Kalaš, který navrhl nákladnější bezodpadovou technologii, je obviněn, že při řízení auta v opilosti smrtelně zranil cyklistu – jeho řešení se neprosadí. Jeden ze zapomenutých českých filmů – což je v tomto případě škoda. Československé drama (1989)
  • ČT 2, 22:20 - romantické válečné drama Předčítač - Když se studentu Michaelovi v poválečném Berlíně udělá špatně, pomůže mu třicátnice Hanna. Mladík ji poté vyhledá a vzplane mezi nimi krátký vášnivý vztah. Znovu se setkají za osm let – při procesu s válečnými zločinci… V hlavních rolích Kate Winslet a Ralph Fiennes. Americko-německé romantické válečné drama (2008)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).