Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: předkolo fotbalové Ligy mistrů, Valmont a Zamrzlá řeka

21. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Cool, 20:15 – fotbalový zápas Borussia Monchengladbach – Dynamo Kyjev – Přímý přenos zápasu předkola fotbalové Ligy mistrů, komentuje Milan Štěrba.
  • Prima love, 20:45 – dokument Zákeřné prsní implantáty – Vybrané ženy líčí vážné zdravotní problémy, které jim způsobily prsní implantáty. Co všechno se může pojit s operací prsou – infekce, alergie, nekróza. Britský dokument (2004).
  • ČT 1, 20:55 – dokument Neobyčejné životy: Emília Vašáryová – Kultivovaná dáma a vynikající herečka a pedagožka, populární nejen na Slovensku, a její cesta životem, divadlem a filmem v dokumentu O. Kepky (2011).
  • Filmbox, 21:45 – drama Valmont – Snímek odehrávající se v barokní Francii pojednává o intrikářské vdově a jejím milenci, kteří spolu uzavřou sázku týkající se jedné, nedávno vdané ženy. Vdovin milenec Valmont si je jistý, že onu ženu, nehledě na její čestný status, dokáže svést. Francouzsko-americké drama (1989) režiséra Miloše Formana.
  • ČT 2, 21:50 – film Zamrzlá řeka – Působivé drama ze zasněženého pomezí ve státě New York se odehrává před vánočními svátky a líčí osud osamělé matky dvou dětí Ray (Melissa Leová), kterou finanční nouze donutí překročit zákon a podílet se na pašování asijských uprchlíků do Spojených států. Stává se komplicem indiánské svobodné matky Lily (Misty Uphamová), při převážení imigrantů pře s zamrzlou řeku. Americký film (2008).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).