Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Prvotní strach, Riskantní plán nebo Na mol

30. 1. 2018
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:00 – thriller Prvotní strach – prominentní advokát se ujme téměř beznadějné obhajoby mladíka, který je obviněn z brutální vraždy biskupa. Právník během procesu dochází k poznání, že všechno je úplně jinak.

  • Barrandov Plus, 20:20 – akční Riskantní plán -Achim a Klaus se rozhodnou vyloupit obrněný vůz. Oba ale skončí v bance s několika rukojmími a začíná několikahodinové vyjednávání…

  • ČT1, 20:55 – komedie Václav - Václav je vesnický outsider, který ve svých čtyřiceti letech žije s maminkou a ostatními je vnímán jako místní šašek, hlupák a problematický, nezvladatelný mladík. Matka v něm ale vidí citlivého, vnímavého dobráka s chlapeckou duší a odmítá ho umístit do ústavu. Celá vesnice má opačný názor, dokonce i bratr František, který celý život soupeřil s Václavem o matčinu i otcovu lásku. Drama vrcholí soubojem bratrů o lásku Frantovy milenky Lídy, který končí trestným činem.

Marketing Meeting balicek

  • ČT art, 21:15 - Profily velikánů: Francis Picabia – začátek padesátých let dvacátého století. Francis Picabia je nemocný a nezbývá mu už mnoho času. Je mu přes sedmdesát, ale stále maluje jako mladík. „Zbožňujte mé obrazy, ctitelé! Zítra vám budou připadat překrásné, pozítří mistrovské.“ Kdo je Picabia, že takhle dokáže zesměšnit sebe sama? Vyrukovat s tak provokativní jistotou?

  • Nova Cinema, 22:20 – drama Na mol -  Kate a Charlie jsou mladí manželé, jejichž pouto je postaveno na vzájemné lásce k hudbě, smíchu a pití… především k pití. Kate učí na základní škole, jenže problémy s alkoholem začínají nepříjemně narůstat. S pomocí své kamarádky Jenny a zástupce ředitele ve škole se přidá k Anonymním Alkoholikům a krůček po krůčku zlepšuje své zdraví i život. Jenže střízlivost není tak jednoduchá, jak Kate očekávala…

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).