Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Sherlock Holmes, Strom na dřeváky nebo Moucha

19. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima, 20:15 – krimi Sherlock: reichenbašský pád – Sherlocka čeká finální souboj s jeho úhlavním nepřítelem, geniálním zločincem Jimem Moriartym.

  • ČT Art, 21:05 – drama Strom na dřeváky – vítězný film festivalu v Cannes 1978 natočil režisér Ermanno Olmi s neherci z bergamské oblasti podle vzpomínek svých předků. Jedná se vlastně o rekonstrukci každodenního života v rozlehlé severoitalské usedlosti na konci 19. století.

  • ČT 2, 21:35 – válečný Tobruk – filmové zpracování příběhu vojáků Československého 11. pěšího praporu – východního, kteří pod vedením pplk. Karla Klapálka na podzim 1941 úspěšně bránili pozice u přístavního města Tobruk, je holdem všem válečným veteránům II. světové války.


KL22_nominace

  • Prima Max, 22:35 – thriller Perníkový dědek – úspěšný advokát Rick se ujme obhajoby mladé ženy, kterou údajně pronásleduje její pomatený otec. Spor vyhraje a otec je zavřen do blázince. Jenže se zdá, že je vše trochu jinak, a o život začíná jít Rickovi i jeho rodině.

  • Prima Cool, 22:45 – horror Moucha – mladý vědec experimentuje s vynálezem, který umožní přemísťování lidí na dálku. Jeho první pokus má však děsivé následky.


Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.