Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Šílenci z Manhattanu, Statečné srdce a První rána

5. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 19:30 – Finsko – Rusko – Přímý přenos finálového utkání na MS v hokeji do 20 let 2016 ve Finsku komentují Michal Dusík a Milan Antoš.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční film První rána – Chan měl za úkol sledovat Rusku Natašu. Zdálo se to jednoduché, dokud se neobjevil její milenec, který obchoduje se zbraněmi. Americký akční film (1996)

  • Prima, 20:15 – komedie Jáchyme, hoď ho do stroje! - Z STS Chvojkovice-Brod míří do Prahy smolař a popleta František! Jeho kariéru neomylně řídí počítačový kondiciogram. Československá komedie (1974)

ebf 24 - tip duben

  • Prima Max, 20:15 – historický film Statečné srdce – Skotský patriot William Wallace nebyl původně rebelem, chtěl se starat o své pole a žít v míru. Tyranská anglická nadvláda však zničila to, co mu bylo nejdražší, a on se postavil do čela celonárodního povstání. Americký historický film (1995)

  • ČT art, 20:20 – seriál Šílenci z Manhattanu - Kde je pravda… Kultovní americký seriál o reklamních i jiných klamech. (2007)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).