Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Skleněné peklo, Walesa a 4. předkolo Ligy mistrů UEFA

25. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – katastrofický film Skleněné peklo – Mrakodrap se postupně mění v planoucí pochodeň, situace je kritická. Mike O'Hallorhan a Doug Roberts se pokusí o poslední odvážný pokus. Podaří se jim včas odpálit rezervoár umístěný na střeše s téměř dvěma miliony galonů vody? Americký katastrofický film (1974)

  • ČT Sport, 20:15 – Maccabi Tel Aviv – FC Basilej – Přímý přenos odvetného utkání 4. předkola Ligy mistrů UEFA.

  • ČT art, 20:25 – drama Walesa: člověk naděje – Příběh Lecha Walesy, který se stal vůdcem protitotalitního polského hnutí Solidarita. Polské drama (2013)

CIF 24 - tip - superearly cena

  • Dvojka (RTVS), 20:50 – drama Fragmenty – Francouzské drama o tragických následcích 1. světové války. (2006)

  • ČT 2, 21:45 – komedie Skřivánci na niti – Smutná komedie na motivy knihy Bohumila Hrabala Inzerát na dům, ve kterém už nechci bydlet. Československá komedie (1969)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).