Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Skleněné peklo, Walesa a 4. předkolo Ligy mistrů UEFA

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – katastrofický film Skleněné peklo – Mrakodrap se postupně mění v planoucí pochodeň, situace je kritická. Mike O'Hallorhan a Doug Roberts se pokusí o poslední odvážný pokus. Podaří se jim včas odpálit rezervoár umístěný na střeše s téměř dvěma miliony galonů vody? Americký katastrofický film (1974)

  • ČT Sport, 20:15 – Maccabi Tel Aviv – FC Basilej – Přímý přenos odvetného utkání 4. předkola Ligy mistrů UEFA.

  • ČT art, 20:25 – drama Walesa: člověk naděje – Příběh Lecha Walesy, který se stal vůdcem protitotalitního polského hnutí Solidarita. Polské drama (2013)

MM_influenceri_obecny

  • Dvojka (RTVS), 20:50 – drama Fragmenty – Francouzské drama o tragických následcích 1. světové války. (2006)

  • ČT 2, 21:45 – komedie Skřivánci na niti – Smutná komedie na motivy knihy Bohumila Hrabala Inzerát na dům, ve kterém už nechci bydlet. Československá komedie (1969)