Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Skvělí chlapi, Hra smrti, Cíl: Bin Ládin a Tipsport extraliga

16. 4. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:15 – Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec - Přímý přenos utkání baráže o hokejovou extraligu
  • ČT 2, 20:00 – dokument Cíl: Bin Ládin - Téměř deset let od útoků z 11. září trvalo, než byl dopaden Usáma bin Ládin. Vůdce Al-Káidy plánoval ještě nedlouho před svou smrtí další a další teroristické akce po celém světě. V čele jeho seznamu byl prezident Barack Obama. Spojené státy americké vyhlásily jak za dob Divokého západu, že teroristu chtějí dostat živého či mrtvého. Britský dokument (2011)
  • Nova Cinema, 21:50 – válečné romantické drama Hranice zlomu - arah Jordan (Angelina Jolie), společensky velmi dobře postavená mladá žena, žije v Londýně a jednoho dne náhodou vyslechne naléhavou prosbu nezvaného hosta – humanitárního pracovníka, dr. Nicka Callahana (Clive Owen). Žádost o pomoc pro zbídačené děti, o které muž pečuje, zcela změní její život. Je přitahována Nickem i jeho případem a naráz se rozhodne připojit se k němu, opustit klidný život v Londýně a přacovat po jeho boku v utečeneckých táborech. Nesnadný úkol dovede Sarah do podivných míst, kam přijde množství lidí, ale jen málokdo přežije. Brzy zjistí, že tvrdé podmínky, které zařívá – a její rostoucí přitažlivost k charismatickému a nevypočitatelnému doktorovi – v ní zažehnou touhu po zachraňování lidských životů… a je odhodlána riskovat ten svůj. Americko-německé válečné romantické drama (2003)
  • ČT 2, 22:30 – komedie a drama Skvělí chlapi - Grady Tripp je usedlý univerzitní profesor, který má problém. Kdysi napsal vynikající knihu, ale teď neví, jak zakončit druhou. A nepovede se mu to ani tento víkend, protože ho čekají perné chvíle – setkání s nadaným studentem a notorickým lhářem Jamesem. Odstartuje se série nečekaných událostí, které převrátí jeho doposud klidný život úplně naruby. Hned ráno ho opustí manželka, pak do hry vstoupí těhotná milenka, shodou okolností šéfova žena, její zprvu zlostný a pak mrtvý pes, svůdná mladá studentka, bisexuální literární agent se svou transvestitskou přítelkyní a objeví se i svatební šaty Marilyn Monroe, takže tento víkend bude opravdu nezapomenutelný. Britsko-německé a americko-japonské drama a komedie (2000)
  • Prima Cool, 23:25 – akční drama Hra smrti - Filmová hvězda akčních filmů Bruce Lee se dostane do sporu s mafiánskou organizací, která ho chce proto odstranit. On se však nevzdá a zásah kulkou do obličeje přežije. Rozhodne se předstírat smrt a pomstít se. Hongkongsko-americké akční drama (1978)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.