Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Submarino a fotbal Lotyšsko – Česko a Slovensko – Ukrajina

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:50 – Lotyšsko – Česko – Přímý přenos kvalifikačního utkání o postup na ME ve fotbalu 2017 hráčů do 21 let.

  • Jednotka (RTVS), 20:20 – Slovensko – Ukrajina – Kvalifikační utkání na ME 2016 ve fotbalu.

  • ČT 2, 20:55 – dokument Česká pivní válka – Skutečný příběh bojovníků za české pivo. Český dokument (2015)

  • Nova Cinema, 22:20 – drama Na mol – Kate a Charlie jsou mladí manželé, jejichž pouto je postaveno na vzájemné lásce k hudbě, smíchu a pití… Především k pití. Kate učí na základní škole, jenže problémy s alkoholem začínají nepříjemně narůstat. S pomocí své kamarádky Jenny a zástupce ředitele ve škole se přidá k Anonymním alkoholikům a krůček po krůčku zlepšuje své zdraví i život. Jenže střízlivost není tak jednoduchá, jak Kate očekávala. Americké drama (2012)

  • ČT art, 22:40 – drama Submarino – Stačí udržet hlavu nad vodou, jenže ne vždy se to povede. Dánské drama (2010)

Našli jste v článku chybu?