Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Submarino a fotbal Lotyšsko – Česko a Slovensko – Ukrajina

8. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:50 – Lotyšsko – Česko – Přímý přenos kvalifikačního utkání o postup na ME ve fotbalu 2017 hráčů do 21 let.

  • Jednotka (RTVS), 20:20 – Slovensko – Ukrajina – Kvalifikační utkání na ME 2016 ve fotbalu.

  • ČT 2, 20:55 – dokument Česká pivní válka – Skutečný příběh bojovníků za české pivo. Český dokument (2015)

ICTZ23

  • Nova Cinema, 22:20 – drama Na mol – Kate a Charlie jsou mladí manželé, jejichž pouto je postaveno na vzájemné lásce k hudbě, smíchu a pití… Především k pití. Kate učí na základní škole, jenže problémy s alkoholem začínají nepříjemně narůstat. S pomocí své kamarádky Jenny a zástupce ředitele ve škole se přidá k Anonymním alkoholikům a krůček po krůčku zlepšuje své zdraví i život. Jenže střízlivost není tak jednoduchá, jak Kate očekávala. Americké drama (2012)

  • ČT art, 22:40 – drama Submarino – Stačí udržet hlavu nad vodou, jenže ne vždy se to povede. Dánské drama (2010)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.