Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Vražda v hotelu Excelsior, Cesta a Fokus Václava Moravce

3. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – drama Poločas štěstí -Padesátiletý Ondřej Bozděch je vyrovnaný a spokojený Žižkovák, který v této pražské čtvrti rozváží uhlí se svým parťákem Karlem, bývalým matematikem. Po šestadvaceti letech se režisér Zbyněk Brynych vrátil na místa, kde natočil svou proslulou Žižkovskou romanci. Hlavní postavy Ondřeje a Karla napsal scenárista Vojtěch Měšťan na tělo Josefu Vinklářovi a Jiřímu Adamírovi. Československé drama (1984)
  • ČT 24, 20:00 – Fokus Václava Moravce – Novodobé stěhování národů. Jsou imigranti problém nebo záchrana? Novodobé stěhování náboženství. Proč se bojíme islámu – a máme k tomu důvod? Přímý přenos z letiště Václava Havla v Praze.

  • ČT 1, 20:55 – krimifilm Vražda v hotelu Excelsior – Složitý případ vraždy půvabné ženy objasňuje rada Vacátko se svými spolupracovníky. Československý krimifilm (1971)

KL24

  • TV Barrandov, 23:50 – katastrofický film Cesta – Všechno živé je téměř zničené a celý svět je bezútěšný. A touto krajinou putují otec a syn a snaží se dojít na jih k moři, kde je teplo a není všudypřítomný popel. Americký katastrofický film (2008)

  • ČT art, 23:50 – mysteriózní drama Chaotická Ana – Žila na poušti, v jeskyni i s indiány. Před tisícem let. Měla různá jména, ale vždycky to byla ona. Španělské mysteriózní drama (2007)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).