Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Vražda v hotelu Excelsior, Cesta a Fokus Václava Moravce

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.
Lukáš Polák 3. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – drama Poločas štěstí -Padesátiletý Ondřej Bozděch je vyrovnaný a spokojený Žižkovák, který v této pražské čtvrti rozváží uhlí se svým parťákem Karlem, bývalým matematikem. Po šestadvaceti letech se režisér Zbyněk Brynych vrátil na místa, kde natočil svou proslulou Žižkovskou romanci. Hlavní postavy Ondřeje a Karla napsal scenárista Vojtěch Měšťan na tělo Josefu Vinklářovi a Jiřímu Adamírovi. Československé drama (1984)
  • ČT 24, 20:00 – Fokus Václava Moravce – Novodobé stěhování národů. Jsou imigranti problém nebo záchrana? Novodobé stěhování náboženství. Proč se bojíme islámu – a máme k tomu důvod? Přímý přenos z letiště Václava Havla v Praze.

  • ČT 1, 20:55 – krimifilm Vražda v hotelu Excelsior – Složitý případ vraždy půvabné ženy objasňuje rada Vacátko se svými spolupracovníky. Československý krimifilm (1971)

MIF mobilni aplikace

  • TV Barrandov, 23:50 – katastrofický film Cesta – Všechno živé je téměř zničené a celý svět je bezútěšný. A touto krajinou putují otec a syn a snaží se dojít na jih k moři, kde je teplo a není všudypřítomný popel. Americký katastrofický film (2008)

  • ČT art, 23:50 – mysteriózní drama Chaotická Ana – Žila na poušti, v jeskyni i s indiány. Před tisícem let. Měla různá jména, ale vždycky to byla ona. Španělské mysteriózní drama (2007)