Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Wimbledon, Doktoři z Počátků a Extrémní prostředky

25. 6. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 14:00 – tenisový turnaj Wimbledon 2013 – Přímý přenos zápasů 2. hracího dne nejslavnějšího tenisového turnaje
  • CS Film, 20:00 – film …a pátý jezdec je Strach – Praha 1941: židovský lékař, který je nucen vykonávat pomocné práce ve skladech zabaveného židovského majetku, ošetří a ukrývá zraněného odbojáře. Obyvatelé velkého činžovního domu se obávají udání a policejní prohlídky. Doktor Braun spáchá sebevraždu, aby zachránil životy ostatních… České drama (1964).
  • Nova, 20:20 – seriál Doktoři z Počátků (1) – Z prostředí malebné české vesničky nejen o ordinaci venkovského doktora. Ota Kovář, chirurg nemocnice v Kamenici, přijíždí do Počátků, aby zde absolvoval praxi praktického lékaře, ale když zjistí, že by měl pečovat také o klienty doléčovacího centra, rozmyslí si to. Vesnický doktor Panenka se rozhodne použít malou lež, aby Otu v Počátkách udržel. Český seriál (2013).
  • ČT 2, 22:20 – western Extrémní prostředky – Na divoké americko-mexické pomezí přijíždí zvláštní vojenský oddíl, jehož členové mají jedno společné. Všichni jsou totiž oficiálně mrtví. Chystají se vybrat banku v El Pasu, jež slouží drogovému bossovi Cashovi Baileymu (Powers Boothe) jako záložna. A po Baileym zase jde drsný texaský ranger Jack Benteen (Nick Nolte). A nemá na něj pifku jen kvůli narkotikům. Cash býval v dětství jeho nejlepším přítelem a taky mu chodil s holkou, mexickou zpěvačkou Saritou (Maria Conchita Alonsová). Americký western (1987).
  • Prima Zoom, 23:05 – dokument Jack Rozparovač: První sériový vrah – S pomocí moderní kriminologie i psychologie vytváří Scotland Yard portrét prvního sériového vraha Jacka Rozparovače a nahlíží do jeho duše. Jeho hrůzovláda dodnes zůstává jednou z největších historických záhad s neobjasněným motivem. Podaří se zpětně rozkrýt alespoň část tajemství kolem Jacka Rozparovače? Britský dokument (2006).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.