Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Wyatt Earp, Tajemné okno a alpské lyžování

26. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:40 – Alpské lyžování: SP 2015/16 Rakousko – Přímý přenos 1. kola slalomu mužů z rakouského Schladmingu.

  • Nova Cinema, 20:00 – western Wyatt Earp (1/2, 2/2) – Ze slavného pistolníka Divokého západu se stal Wyatt Earp šerifem v městečku Tombstone, aby se pak se svými bratry proslavil především soubojem u O. K. Corralu. Americký western (1994)

  • Kino Barrandov, 22:00 – dokument Návrat do Osvětimi – Ve třinácti letech ji jako malou holčičku odvezli do koncentračního tábora Osvětim. Jako jediná z celé rodiny přežila. Po více než sedmdesáti letech se vrací na místa plná hrůzy. Český dokument (2016)

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

  • Prima Max, 22:05 – mysteriózní thriller Tajemné okno - Spisovatel Mort Rainey prochází těžkým obdobím rozvodu, a navíc má tvůrčí krizi. V tu nejhorší možnou chvíli se objeví psychopat, který tvrdí, že mu Mort ukradl příběh a publikoval ho. Americký thriller (2004)

  • ČT 2, 22:20 – animované drama Alois Nebel – Úspěšná adaptace stejnojmenného komiksu vznikla kombinací hraného a kresleného filmu – tzv. metodou rotoskopie. Film debutujícího Tomáše Luňáka získal v rámci Českého lva 2011 cenu za nejlepší hudbu, zvuk a výtvarné řešení, v roce 2012 byl oceněn Evropskou filmovou cenou jako nejlepší animovaný film roku. České animované drama (2011)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).