Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Zatím spolu, zatím živi, Zlatíčko a Liga mistrů

22. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 11. 2011

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice. Každý den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Filmbox HD, 19:00 – drama Hodiny – Jeden den ze života tří různých žen obývajících tři různé časoprostory nabízí meditaci nad nejistotami i bolestnými vítězstvími moderní ženské feminity: nad jejími pochybnostmi ohledně seberealizace v soukromí i práci, nad jejími milostnými pouty k mužům a ženám… a také nad jejím děsem tváří v tvář uplývajícímu času pustošícímu květiny ve váze stejně jako všechny lidské jistoty. Americké drama (2002).
  • HBO 2, 20:10 – akční komedie Zatím spolu, zatím živi – June Havensová (Cameron Diazová) se právě chystá nastoupit do letadla, které ji odveze domů na sestřinu svatbu, když doslova vrazí do Roye Millera (Tom Cruise). O několik minut později si oba povídají v letadle a po chvíli si June odskočí na toaletu. V ten moment se na palubě rozpoutá hotové peklo. June po návratu zjišťuje, že Roy zabil všechny, kdo byli na palubě včetně pilotů. Americká komedie (2010).
  • Nova Sport, 20:25 – fotbalový přenos Trabzonspor – Inter Milán – Přímý přenos fotbalové Ligy mistrů, o přestávce Studio Champions League.
  • ČT 4, 20:30 – fotbalový přenos Manchester United – Benfica Lisabon – Přímý přenos zápasu fotbalové Ligy mistrů.
  • Nova Cinema, 22:15 – komedie Zlatíčko – Atraktivní řidič luxusní limuzíny (Jude Law) si užívá úspěchu u žen a střídá partnerky tak, jak se mu líbí. Když však kvůli svým povrchním románkům přijde o ženu, o kterou by skutečně stál, pochopí, že by měl svůj životní styl změnit… Britsko-americká komedie (2004).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).