Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Riddick, Verdi nebo Kanárek

30. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT Art, 20:20 – seriál Verdi – první díl životních osudů slavného skladatele a zrození jeho nesmrtelné hudby.

  • Prima Cool, 22:00 – sci-fi Riddick: Kronika temna – smrtivládci křižují vesmírem a snaží se získat nadvládu nad vším živým. Jejich vůdce Marshal se zdá být neporazitelný, ale v skrytu duše se něčeho bojí. A ví proč! Na scénu se totiž vrací vesmírný desperát Riddick, který se jen tak nevzdá.

KL22_nominace

  • ČT 2, 22:30 – drama Kanárek - „Ztratit se můžeš, ale vrátit by ses měl…“ O mladém režisérovi, který propadl drogové závislosti a těžce hledá cestu zpět.

  • Prima Max, 22:30 – western Butch a Sundance: Začátky – i nejslavnější lupičská dvojice Divokého západu kdysi nějak začínala. Oběma to pálilo, jednomu hlavou, druhému koltem. A když si po prvotní nedůvěře začali rozumět, nemohla si před nimi být jistá žádná banka.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.