Hlavní navigace

Televizory Hisense exkluzivně ke koupi v prodejnách Expert Elektro

23. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Hisense
Jak jsme vás už informovali, nově jsou na trhu TV jednoho z největších čínských výrobců. K internetovému prodeji nyní přistupuje i klasická obchodní síť.

Televizory Hisense zakoupíte jednak u internetových prodejců Alza.cz, Levné elektro, Mall a Expert elektro, a jednak nově v prodejnách Expert elektro, kterých je po celé republice 51. V přípravě je také rozšíření nabídky značky Hisense o velké domácí spotřebiče a společnost u příležitosti uvedení svých televizorů na český trh rovněž pro své zákazníky připravila soutěž o vstupenky na finále evropského šampionátu ve fotbale.

Ceny televizorů Hisense se pohybují od 5 490 Kč za úhlopříčku 32 palců, tedy 81 cm, až po 79 990 Kč za 75 palců, tj. 191 cm. V nabídce kamenných obchodů Expert Elektro je momentálně sedm modelů od úhlopříčky 102 cm a ceny 7 999 Kč.

ČTĚTE TAKÉ – Čínský Hisense vstoupil na náš trh. Jeho 4K TV startují na 13 tisících

KL22 hlasovani

Společnost Expert Elektro je nákupní sdružení, které je členem mezinárodní skupiny Expert International. Ta se svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci 4. místo. V současnosti se česká síť skládá ze šestnácti společníků a 51 prodejen. Mezi největší společníky patří K+B Expert, dále pak Elektro Vision, Elektro Jankovský a Elektro Spektrum.

Čínská firma Hisense vznikla v roce 1969 a dnes zaměstnává více než 75 000 pracovníků téměř po celé planetě. Na trhu plochých televizorů je v Číně nepřetržitě jedničkou již 13 let, objemem prodeje je dnes třetím největším výrobcem televizorů na světě. Značka je také oficiálním sponzorem fotbalového šampionátu Euro 2016.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.