Hlavní navigace

Televizory Hisense exkluzivně ke koupi v prodejnách Expert Elektro

23. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Hisense
Jak jsme vás už informovali, nově jsou na trhu TV jednoho z největších čínských výrobců. K internetovému prodeji nyní přistupuje i klasická obchodní síť.

Televizory Hisense zakoupíte jednak u internetových prodejců Alza.cz, Levné elektro, Mall a Expert elektro, a jednak nově v prodejnách Expert elektro, kterých je po celé republice 51. V přípravě je také rozšíření nabídky značky Hisense o velké domácí spotřebiče a společnost u příležitosti uvedení svých televizorů na český trh rovněž pro své zákazníky připravila soutěž o vstupenky na finále evropského šampionátu ve fotbale.

Ceny televizorů Hisense se pohybují od 5 490 Kč za úhlopříčku 32 palců, tedy 81 cm, až po 79 990 Kč za 75 palců, tj. 191 cm. V nabídce kamenných obchodů Expert Elektro je momentálně sedm modelů od úhlopříčky 102 cm a ceny 7 999 Kč.

ČTĚTE TAKÉ – Čínský Hisense vstoupil na náš trh. Jeho 4K TV startují na 13 tisících

KL-nominace

Společnost Expert Elektro je nákupní sdružení, které je členem mezinárodní skupiny Expert International. Ta se svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci 4. místo. V současnosti se česká síť skládá ze šestnácti společníků a 51 prodejen. Mezi největší společníky patří K+B Expert, dále pak Elektro Vision, Elektro Jankovský a Elektro Spektrum.

Čínská firma Hisense vznikla v roce 1969 a dnes zaměstnává více než 75 000 pracovníků téměř po celé planetě. Na trhu plochých televizorů je v Číně nepřetržitě jedničkou již 13 let, objemem prodeje je dnes třetím největším výrobcem televizorů na světě. Značka je také oficiálním sponzorem fotbalového šampionátu Euro 2016.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.