Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Nevinné lži, Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu a Sirotek

24. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:00 – hokejový přenos HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň – Přímý přenos semifinálového utkání Česká pojišťovna play-off Tipsport extraligy v ledním hokeji
  • ČT 1, 20:00 – cyklus Nevinné lži: Klukovina – Tři třináctiletí kamarádi mají vážné problémy se svým učitelem. Potřebovali by se ho zbavit. Co takhle obvinit ho ze sexuálního obtěžování? To funguje, četli to v novinách. A on si stejně nic jiného nezaslouží. Původní dramatický příběh (2013).
  • Smíchov, 20:00 – komedie Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu – Geniální Bushův plán na využití alternativních zdrojů energie se nelíbí naftové společnosti, která má zcela odlišné představy o svých ziscích. Je jediný člověk, který se dokáže této společnosti postavit. Americká krimikomedie (1991).
  • ČT 2, 20:00 – dokumentární cyklus Český žurnál: Pančovaná republika – Film pohlíží na několik souvislostí nedávné metanolové aféry, která se stala nejvýraznější událostí podzimu roku 2012. Proč se nemluví o tom, že ročně zemře na otravu takzvaně bezpečným alkoholem více než tři sta lidí? Je za metanolovou aféru zodpovědný pouze stát, když jeho kontrolní funkce selhávají? Český dokument (2013).
  • Markíza, 23:35 – thriller Sirotek – Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti. A dokud Estheřinu novou matku nenapadne, zda onem tragický požár nebyl něco víc, než jen pouhá náhoda. Americko-kanadsko-německý thriller (2009).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).