Hlavní navigace

Tématem pořadu Média a svět bude konference DIGImedia 2008

19. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
19. 6. 2008

Aktuální vydání pravidelného diskusního pořadu Média a svět nabídne tuto neděli na zpravodajském kanálu ČT24 od 16:35 čtyřiadvaceti­minutovou reportáž z konference DIGImedia 2008. Akci, jejíž hlavním mediálním partnerem na internetu byl server DigiZone.cz, jsme 12. června sledovali a přinesli jsme vám z ní jak online reportáž tak i fotogalerii a prezentaci panelistů. V reportáži České televize vystoupí mj. předseda Stálé komise pro sdělovací prostředky Jiří Oberfalzer, národní koordinátor Zdeněk Duspiva a generální ředitelé televizí Nova a Prima Petr Dvořák a Marek Singer.

Na DIGImediích se hovořilo výhradně o digitalizaci, o jejím současném stavu i budoucnosti. Na konferenci se diskutovalo také o mediální politice státu, Technickém plánu přechodu a zkušenostech ze zahraničí. K tématu digitalizace se vyjádřili i odborníci z reklamního trhu. Na akci vystoupil také předseda představenstva společnosti Czech Digital Group (CDG) Leoš Pohl, která je provozovatelem digitální terestrické sítě 3, Martin Janků ze společnosti Media Vision a Pavel Dvořák, předseda Rady ČTÚ.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.