Hlavní navigace

Tesco začalo prodávat potraviny ve virtuálním supermarketu na londýnském letišti Gatwick

7. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Tesco spustila na londýnském letišti Gatwick virtuální supermarket, ve kterém si mohou lidé objednat potraviny prostřednictvím mobilního telefonu. Autor: Tesco Citylighty na londýnském letišti fungující jako virtuální supermarket společnosti Tesco. Virtuální regály se podobají těm, které loni o prázdninách zkoušelo Tesco korejském Soulu. Vytvoření fiktivních regálů se zbožím v metru vycházelo z předpokladu, že Korejci patří k nejpracovitějším národům na světě, a proto uvítají, když…

Společnost Tesco spustila na londýnském letišti Gatwick virtuální supermarket, ve kterém si mohou lidé objednat potraviny prostřednictvím mobilního telefonu.

Citylighty na londýnském letišti fungující jako virtuální supermarket společnosti Tesco.
Autor: Tesco

Citylighty na londýnském letišti fungující jako virtuální supermarket společnosti Tesco.

Virtuální regály se podobají těm, které loni o prázdninách zkoušelo Tesco korejském Soulu. Vytvoření fiktivních regálů se zbožím v metru vycházelo z předpokladu, že Korejci patří k nejpracovitějším národům na světě, a proto uvítají, když si budou moci objednat potraviny cestou do práce a nebudou muset ztrácet čas jejich nákupem v kamenné prodejně.

Britští manažeři zase počítají s tím, že virtuální supermarket na londýnském letišti budou využívat hlavně ti, kteří odjíždějí na dovolenou a při čekání na letadlo si objednají zboží, které jim bude doručeno po jejich návratu domů.

ebf - partner 1

Virtuální regály se objevily loni před Vánoci také v pražském metru. Internetový obchod Mall.cz jejich prostřednictvím prodával drogistické zboží.

Zdroj: The Guardian

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).