Hlavní navigace

Těšíte se na skečovou KoKo TV? Podívejte se na ni již teď

23. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 12. 2008

Mnoho čtenářů nám nejen do diskusí, ale i do redakčního e-mailu psalo, že co se týká vysílání nového digitálního kanálu TV Barrandov, netěší se ani tak na provařené tváře, jakými budou Zuzana Bubilková nebo Ivan Mládek, ale především na skečový pořad KoKo TV. V něm budou totiž účinkovat protagonisté oblíbené stand up comedy show Na stojáka z kanálu HBO. S nadsázkou můžeme říci, že TV Barrandov vyslyšela tato přání a na své webové stránky umístila první díl tohoto formátu.

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov představila recyklovanou Bubílkovou i skečovou kokoTV

Content tip EARLY

Pořad vytváří fiktivní mediální svět, který má divákovi nabídnout zábavné, komické až neuvěřitelné situace ze života obyčejných lidí, podnikatelů, politiků atd. Neváhá ani mírně popíchnout konkurenci, a tak je místo novácké Kriminálky Anděl možné vidět Kriminálku Počernice, ve které v roli policajtů vystupují Lukáš Pavlásek a Miloš Knor, 13. komnatu České televize pak paroduje 13. komora. Celkově se sice u pořadu zasmějete, ale spíše než samotné scénky vás bude bavit přítomnost aktérů, které si vybavíte právě z Na stojáka.

První díl KoKo TV přehrajete zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).