Hlavní navigace

The Bat 4.0 přináší mnoho novinek

16. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Známý e-mailový klient The Bat se konečně dočkal verze 4.0. Cesta k ní byla dlouhá a trnitá. V posledních měsících byl The Bat možná lehce „upozaděn“, ale to se s příchodem nové major verze může změnit. Zbrusu nový The Bat 4.0 přináší různá praktická vylepšení v uživatelském rozhraní, zcela předělaný editor pro psaní e-mailů s nativní podporou Unicode, podstatně vylepšený integrovaný prohlížeč obrázků s podporou otáčení a zoomu, možnost zobrazení historie komunikace podle jednotlivých e…

Známý e-mailový klient The Bat se konečně dočkal verze 4.0. Cesta k ní byla dlouhá a trnitá. V posledních měsících byl The Bat možná lehce „upozaděn“, ale to se s příchodem nové major verze může změnit.

Zbrusu nový The Bat 4.0 přináší různá praktická vylepšení v uživatelském rozhraní, zcela předělaný editor pro psaní e-mailů s nativní podporou Unicode, podstatně vylepšený integrovaný prohlížeč obrázků s podporou otáčení a zoomu, možnost zobrazení historie komunikace podle jednotlivých e-mailových adres, správu stahování obrázků v HTML e-mailech s možností filtrování podle URL, kontrola překlepů bez nutnosti mít instalovaný MS Office a mnohé další.

Zatím není k dispozici česká lokalizace, ale podle slov jejího autora by se jí uživatelé dávající přednost češtině mohli dočkat během několika následujících dnů. (thebat.cz)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.