Hlavní navigace

The Bat 4.0 přináší mnoho novinek

Jiří Macich ml.

Známý e-mailový klient The Bat se konečně dočkal verze 4.0. Cesta k ní byla dlouhá a trnitá. V posledních měsících byl The Bat možná lehce „upozaděn“, ale to se s příchodem nové major verze může změnit. Zbrusu nový The Bat 4.0 přináší různá praktická vylepšení v uživatelském rozhraní, zcela předělaný editor pro psaní e-mailů s nativní podporou Unicode, podstatně vylepšený integrovaný prohlížeč obrázků s podporou otáčení a zoomu, možnost zobrazení historie komunikace podle jednotlivých e…

Známý e-mailový klient The Bat se konečně dočkal verze 4.0. Cesta k ní byla dlouhá a trnitá. V posledních měsících byl The Bat možná lehce „upozaděn“, ale to se s příchodem nové major verze může změnit.

Zbrusu nový The Bat 4.0 přináší různá praktická vylepšení v uživatelském rozhraní, zcela předělaný editor pro psaní e-mailů s nativní podporou Unicode, podstatně vylepšený integrovaný prohlížeč obrázků s podporou otáčení a zoomu, možnost zobrazení historie komunikace podle jednotlivých e-mailových adres, správu stahování obrázků v HTML e-mailech s možností filtrování podle URL, kontrola překlepů bez nutnosti mít instalovaný MS Office a mnohé další.

Zatím není k dispozici česká lokalizace, ale podle slov jejího autora by se jí uživatelé dávající přednost češtině mohli dočkat během několika následujících dnů. (thebat.cz)

Našli jste v článku chybu?
18. 2. 2008 15:50
jake funkce mate na mysli? Myslim, ze to casto vychazi z toho, ze vicemene kazda verze operacniho systemu Windows se chova jinak a nekdy se vyplati funkci naprogramovat nebo vyuzit knihovny Delphi a vyresit to tak, aby byla funkce na systemu nezavisla.
18. 2. 2008 15:31
M. (neregistrovaný)
Cital som, co to vsetko dokaze a myslim si, ze niektore funkcie by skor mali byt v operacnom systeme ako v emailovom klientovi. Takze je to podla mna taky maly operacny system v operacnom systeme, podobne ako emacs..