Hlavní navigace

Tn.cz přinese přímý přenos ze smutečního obřadu Kaplického

26. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 1. 2009

Televize Nova přinese živě na svém zpravodajském portálu tn.cz přenos ze smutečního obřadu, který bude věnován památce architekta Jana Kaplického. Rozloučit se s ním přijdou například architektka Eva Jiřičná a zpěvák Pavel Bobek. Během smutečního aktu zazní i několik písní, které zazpívají skladatel Petr Hapka a zpěvák skupiny Support Lesbiens Kryštof Michal. Obřad pak doplní také promítání projektů Jana Kaplického a obrazových momentů jeho života.

Poslední rozloučení s architektem Janem Kaplickým pro média i nejširší veřejnost se uskuteční v úterý 27. ledna od 13 hodin v objektu Pražská křižovatka na pražském Starém Městě. Místo pro tuto příležitost zpřístupnila Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, konstatovala mluvčí televize Nova Michaela Fričová. Ta zároveň zdůvodnila, proč se smuteční obřad bude přenášet právě na tn.cz. Rodinu pozůstalých a televizi Nova pojí dlouhodobé osobní a pracovní vztahy, konstatovala.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).