Hlavní navigace

Telefónica O2 představila nové mobilní datové tarify

1. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 představila paletu nových mobilních datových tarifů, které budou zákazníkům k dispozici od 8. června 2010. Jsou celkem čtyři. Nejlevnější O2 Mobilní Internet Start za 300 korun měsíčně s limitem FUP nastaveným na 500 MB (na měsíc) bude vhodný spíše pro příležitostné uživatele nebo přístup na Internet přímo z mobilu. Za 500 korun měsíčně si budou moci zákazníci objednat tarif O2 Mobilní Internet Standard, jehož limit FUP je nastaven na 2 GB za měsíc. Tarif O2 Mobilní Internet Pro,…

Telefónica O2 představila paletu nových mobilních datových tarifů, které budou zákazníkům k dispozici od 8. června 2010. Jsou celkem čtyři. Nejlevnější O2 Mobilní Internet Start za 300 korun měsíčně s limitem FUP nastaveným na 500 MB (na měsíc) bude vhodný spíše pro příležitostné uživatele nebo přístup na Internet přímo z mobilu. Za 500 korun měsíčně si budou moci zákazníci objednat tarif O2 Mobilní Internet Standard, jehož limit FUP je nastaven na 2 GB za měsíc. Tarif O2 Mobilní Internet Pro, který dovolí bez omezení měsíčně přenést 10 GB dat, vyjde na 750 korun.

Kromě těchto třech tarifů s datovým limitem v rámci FUP pak ještě Telefónica O2 nabídne tarif O2 Mobilní Internet Neomezený bez datového limitu za 1000 korun měsíčně. Operátor si opět připravil cenové zvýhodnění pro klienty, kteří zároveň využívají jeho ADSL služeb nebo jsou abonenty IPTV služby O2TV. Pro ně bude paušální poplatek za nejlevnější mobilní datový tarif o stokorunu měsíčně nižší, u ostatních tarifů pak o dvě stokoruny. Všechny zmíněné ceny jsou včetně DPH. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).