Hlavní navigace

Tomáš Klus absolutním vítězem Hudebních cen Óčka 2012 i zpěvákem roku

8. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Na vítězství zpěvákovi stačilo necelých 20 tisíc hlasů. Óčko mu předání sošky opepřilo zásahem falešných policistů.

Zpěvákem roku a absolutním vítězem Hudebních cen Óčka 2012 se stal Tomáš Klus. Diváci mu zaslali celkem 19 591 hlasů, nejvíc ze všech interpretů. Pro Kluse to je již druhá Hudební cena Óčka, první získal v roce 2009, připomněla marketingová manažerka stanice Kristýna Štíhelová. Stejně jako u ostatních kategorií letošních cen se ani předávání sošky absolutnímu vítězi neobešlo bez „taškařice“. Óčko Kluse nachytalo na dvojici falešných policistů.

K TÉMATU: Diváci zvolili zpěvačkou roku v Hudebních cenách Óčka 2012 Terezu Kerndlovou

ICTZ23

„Domluvený taxík Tomáše a jeho doprovodného kytaristu Jirku Kučerovského vyzvedl ve studiu, kde zkoušeli na pokračování turné Ani si nesedejte, které startuje o víkendu na Slovensku, aby je odvezl na rozhovor do Óčka. Na cestě je však zastavili domluvení falešní policisté, kteří je donutili vystoupit, legitimovat se a za účelem hledání podezřelého kufříku vyndat všechny své věci z kufru auta. Tam zůstal ležet onen podezřelý kufřík, ke kterému se kluci nehlásili. Co nakonec v kufříku objevili, je asi jasné…,” popsala Štíhelová.

Tomáš Klus věnoval divákům Óčka koncert přímo ve studiu televize, který bude odvysílán tuto sobotu 9. března od 13 hodin a poté v repríze hned následující den od 17:30 hod. „Vážení Óčkaři, děkuji vám, že tu sošku můžu mít. A děkuji vám, že šíříte tu fikci, že je Tomáš Klus zpěvák a dneska to mám i na tý sošce písemně. Díky, že šíříte. Jsme rádi šířeni,“ poděkoval zpěvák za přízeň diváků.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.