Hlavní navigace

Tomáše Krejčíře nahradí ve Snídani s Novou David Brabec

Lukáš Polák

Čtyřiadvacetiletý David Brabec posbíral zkušenosti coby moderátor západočeského Hitrádia FM Plus. Ve Snídani s Novou se poprvé objeví v pondělí 7. ledna.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Nova už našla moderátorce Zoře Kepkové náhradního „partnera“ do Snídaně s Novou. Tiskové oddělení stanice dnes oznámilo, že se jím stane třiadvacetiletý David Brabec. Ten moderátorské zkušenosti posbíral coby rozhlasový speaker a osobně hodnotí tuto šanci jako možnost posunu dopředu. Diváci uvidí novou moderátorskou dvojici už v pondělí 7. ledna. Tomáš Krejčíř opustil Novu na konci loňského roku po „vzájemné dohodě“.

K TÉMATU: Tomáš Krejčíř končí ve Snídani s Novou. Zůstat by měl v Radách ptáka Loskutáka

Na naši pondělní premiéru se těším, po Snídani už se mi stýskalo. David je fajn kluk, pohodář, před kamerou je to jeho první zkušenost. Dva měsíce jsme intenzivně cvičili a musím říct, že udělal obrovský kus práce. Doufám, že se budeme divákům líbit, řekla o svém novém moderátorském partnerovi Zora Kepková, kterou diváci kromě Snídaně s Novou budou brzo vídat také coby tvář dalšího ročníku „federální“ SuperStar, kde bude tvořit dvojici s Romanem Juráškem.

Našli jste v článku chybu?