Hlavní navigace

Tomio Okamura bude mít vlastní pořad na televizi Barrandov

10. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 1. 2012

UVNITŘ VIDEO Nový pořad Dobrý večer, Česko! míří na digitální plnoformátovou televizi Barrandov. Od 30. ledna ho budou na této stanici každý všední den od 19:55 na přeskáčku moderovat Tomio Okamura a Martina Kociánová. Podle televize má jít o desetiminutový živě vysílaný formát, který nabídne dynamické rozhovory, jež budou jiné, než je obvyklé z jiných stanic. V roli komentátora se zde objeví Martin Fendrych z časopisu Týden.

K TÉMATU: TV Barrandov chystá nový zpravodajský pořad Dobrý večer, Česko!

MM socky3

Do studia budou zvány osobnosti veřejného života, například politici, zpěváci, sportovci a podobně. Na rozdíl od Fakt Barbory Tachecí, ke kterým by bylo možné novinku Barrandova přirovnat, však budou mít, jak již bylo řečeno, pouze poloviční stopáž. Ředitelka stanice Janka Vozárová serveru DigiZone.cz řekla, že půjde o alternativu k hlavním zpravodajským relacím. Součástí pořadu budou i dnešní Rychlé zprávy Barrandova, které jako samostatná relace zaniknou.

Podrobnosti o programových novinkách TV Barrandov pro letošní rok přinese DigiZone.cz v zítřejším článku

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.