Hlavní navigace

Topfun vyhlášen nejlepší online video službou neposkytovanou televizními vysílateli

12. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Cenu ConnectedWorld.Tv Awards 2012 získal Topfun na probíhajícím veletrhu IBC v Amsterodamu. Zvítězil mezi 150 projekty od 102 společností z 23 zemí.

Titul nejlepší online video služby neposkytované televizními vysílateli získala na právě probíhajícím veletrhu IBC v Amsterodamu videotéka Topfun. Zvítězila v jedné z kategorií soutěže ConnectedWorld.Tv Awards 2012, jíž se zúčastnilo 150 projektů od 102 společností z 23 zemí. Informoval o tom obchodní ředitel Topfunu Radek Přikryl, podle něhož videotéku do soutěže přihlásila společnost Visual Unity, jeden z technologických poskytovatelů této videotéky.

ROZHOVOR: Topfun a Voyo si konkurují, proti pirátům by se ale měli spojit, míní Radek Přikryl

CIF23

„Tohoto ocenění si nesmírně vážíme. Vnímáme jej jako uznání několikaleté práce a především trpělivosti. Avšak úspěšní jsme tehdy, když s námi spolupracují úspěšní partneři. Například díky spolupráci se společností Samsung jsme jako první v České republice a Slovensku již v roce 2011 zpřístupnili službu Topfun do chytrých televizorů, která se stala po měsíci provozu nejpoužívanější lokální aplikací v České republice,“ komentoval Přikryl výhru Topfunu.

Od začátku září vstoupila videotéka Topfun do chytrých televizorů značky LG a v nejbližších dnech by měla být její aplikace nasazena i do televizí Panasonic a Philips. Do konce měsíce se objeví i v televizorech Gogen, Hyundai, Sharp a Sony. „Vývoj stále probíhá, ale hlavně se nyní testuje a vylaďují detaily,“ vysvětlil Přikryl.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).