Hlavní navigace

Provozovatelé TorrentSpy musí MPAA zaplatit 110 milionů dolarů

Jiří Macich ml.

Motion Picture Association of America známá také pod zkratkou MPAA ve svém tažení proti již zaniklému serveru TorrentSpy může oslavovat další úspěch. Americkým federální soud nařídil provozovatelům TorrentSpy, společnosti Valence Media, zaplatit MPAA částku ve výši 110 milionů dolarů za porušování autorských práv k tisícům filmů a seriálů resp. napomáhání k tomu. MPAA samozřejmě rozhodnutí soudu kvituje a její šéf Dan Glickman říká, že už samotná výše vysouzené sumy je vzkazem pro provozovatele…

Motion Picture Association of America známá také pod zkratkou MPAA ve svém tažení proti již zaniklému serveru TorrentSpy může oslavovat další úspěch. Americkým federální soud nařídil provozovatelům TorrentSpy, společnosti Valence Media, zaplatit MPAA částku ve výši 110 milionů dolarů za porušování autorských práv k tisícům filmů a seriálů resp. napomáhání k tomu. MPAA samozřejmě rozhodnutí soudu kvituje a její šéf Dan Glickman říká, že už samotná výše vysouzené sumy je vzkazem pro provozovatele dalších podobných stránek. Není to tak dlouho, co jsme vás informovali, že MPAA žaluje provozovatele rovněž již zaniklých stránek Pullmylink.com. (Yahoo News)

Našli jste v článku chybu?
4. 10. 2008 18:04
wasa (neregistrovaný)
To sou kecy, technopárty mají pořadatele, říká se jim promotéři....
11. 5. 2008 21:52
iq (neregistrovaný)
Radeji bych si precetl a fakt by me to zajimalo jak to dapadne nebo proste jak to je. 1. Dosahne USA vubec na nejaky torrentspy zakonem? Jestli si jen tak v USA nevydavaji rozhodnuti, ale je mozny, ze jsou jim k prdu. Pozdeji se treba ukaze, ze provozovatel techto serveru je mimo jejich jurisdikci. 2. Plno techto serveru je mimo USA(Svycarsko) nebo Skandinavie , kde USA zakony neplati. 3. A nebo to je vsechno jinak a opravdu provozovatele torrentspy nejak dostali.