Hlavní navigace

Trampoty Petra Novotného přitáhly na Primu necelých 600 tisíc diváků

1. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
1. 4. 2011

Premiéra nového zábavného pořadu Petra Novotného Trampoty na televizi Prima zaujala ve čtvrtek večer od 20 hodin v průměru 593 tisíc diváků. V podílu na publiku dosáhla televize hodnoty 14,46 procenta, což je silně pod průměr Primy v tomto vysílacím čase. Stále je však více, než kolik dosahovala kuchařská celebrity show Čápi s mákem, kterou Prima původně nasadila do tohoto vysílacího času a po dvou dílech ji úplně stáhla z obrazovky.

K TÉMATU: Prima stáhne Čápy s mákem, nahradí je reprízami speciálů Top Star

Čtvrteční večer je pro programování televizí velmi komplikovaný, málokterý formát totiž odolá konkurenci nejsledovanějšího českého seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově se stabilním dvoumilionovým publikem. Česká televize dává ve stejný čas na Jedničce soutěž Vysoká hra, s jejíž sledovaností okolo 700 tisíc diváků také není tak úplně spokojena a nedávno kvůli tomu dokonce zvýšila hlavní výhru z jednoho na pět milionů korun.

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

ČTĚTE TAKÉ: Pořad Čápi s mákem nahradí na Primě od 31. března Trampoty Petra Novotného

Petr Novotný, který na Primě dříve uváděl soutěž 5 proti 5 a předtím léta připravoval zábavné pořady pro Novu (např. Novoty), zajímal ve čtvrtek spíše starší diváky. V cílové skupině diváků od 15 do 54 let přitáhnul k obrazovce v průměru 252 tisíc lidí, což stačilo na podíl 12,36 procenta. Režisérem jeho nového pořadu Trampoty je Jiří Adamec, který před časem odešel z Novy na Primu, pro kterou natáčí vztahový seriál Cesty domů.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).