Hlavní navigace

Transformers 3, Ocelová pěst a Muži v naději jako červencové premiéry na HBO

19. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Filmy Ocelová pěst, Muži v naději, Transformers 3, Černobílý svět a Půlnoc v Paříži budou nedělními červencovými premiérami na stanici HBO.

V originále nese třetí díl Transformers podtitul „Temná strana Měsíce“. Právě tady před lety posádka první americké měsíční expedice Apollo 11 objevila mimozemské vesmírné plavidlo a moudře si to nechala pro sebe, respektive pro tajné služby. Podle Autobotů, kteří už dvakrát dokázali ochránit Pozemšťany před ničivou invazí jejich zlých konkurentů Deceptikonů, to ale byla zásadní chyba. Chyba, která by mohla zničit celou naši civilizaci, pokud nám Autoboti znovu nepomůžou. Kromě starých známých plecháčů v čele s Optimem Primem a Bumblebeem se na scénu vrací jejich největší lidský spojenec Sam.

NEPŘEHLÉDNĚTE: FOTOGALERIE: HBO dotočilo s řadou hvězd třídílné drama Hořící keř o Janu Palachovi

KL22 hlasovani

Mezi premiérami se ale objeví i další atraktivní snímky. Diváci, kteří nedávno navštívili české kinosály a zhlédli snímek Avengers si mohou připomenout osud jednoho z jeho hrdinů. HBO a HBO HD odvysílají v sobotu 7. července od 20 hodin premiéru snímku Thor. Diváky, kteří si budou chtít zopakovat červnové premiéry, mohou potěšit pondělní filmy po 20. hodině, kdy jsou uváděny filmy v originálním znění s titulky. Bude to platit například pro Černou labuť, Sucker Punch nebo 127 hodin. Pokračovat budou mimo jiné seriály Borgiové II, Girls a Město divů.

Přehled všech červnových premiér najdete v tomto PDF dokumentu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.