Hlavní navigace

Travel Channel inovoval vizuál a představil nové logo

25. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Novinky se týkají jak SD, tak i HD verze tohoto programu. Travel Channel ve standardním rozlišení zůstává i po změně nadále v obrazovém formátu 4:3.

S novým logem a vizuálem se dnes představila podle plánu tematická placená televize Travel Channel, která kromě řady evropských zemí působí také v České republice a na Slovensku. Program je součástí nabídek řady kabelových a IPTV operátorů, najdeme ho například i v programovém rastru satelitních služeb Digi TV a freeSAT by UPC Direct. Změna se týká i HD verze této stanice. Ta je dostupná například na družici Astra 3B a díky tomu je součástí nabídky operátora Skylink.

ICTZ23

Ukázka z vysílání dokumentárního kanálu Travel Channel HD.
Autor: repro foto Travel Channel HD

Ukázka z vysílání dokumentárního kanálu Travel Channel HD.

K TÉMATU: Travel Channel představí za 14 dní nové logo a upravenou grafiku

Logo stanice má nejen inovovanou podobu, ale nově se přesunulo z pravého horního rohu obrazovky na její druhou stranu. O změně loga a vizuálu informovala s předstihem polská pobočka této stanice, společnost Channels, která zastupuje program na českém a slovenském trhu, tyto novinky neavizovala. Změna je ale platná pro všechny trhy, kde Travel Channel působí. Stanice se liší vždy jen použitou jazykovou stopou. SD verze kanálu vysílá nadále v obrazovém formátu 4:3.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.