Hlavní navigace

Travel Channel spustí zítra webové stránky v češtině

12. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 6. 2008

OPRAVENO Dokumentární a cestopisný kanál Travel Channel spustí zítra webové stránky v češtině. S odvoláním na tiskovou zprávu programu o tom dnes informuje server satCentum. Internetová prezentace televize bude na adrese www.travelchan­neltv.cz. Návštěvníci tak získají přístup k informacím o nových pořadech a seriálech, náhled do TV programu a mohou se účastnit soutěží. Je to pro Travel Channel velmi důležitý krok v rozvoji a další vazba na český trh, konstatovala ředitelka pro regionální prodej a marketing společnosti Travel Channel Grazyna Gray.

Travel Channel začal vysílat již v únoru 1987 a jde o jediný kanál zaměřený výhradně na cestování. Jak se píše na webových stránkách programu, jde o reálné a důvěryhodné okno do světa, rozšiřující znalosti a pohled diváků na jednotlivé lokality. Na internetu je také možné naplánovat cestu a zarezervovat si ubytování online, k dispozici je také zvukový a video obsah. Jednotliví cestovatelé zde mohou také svá videa sdílet. Program obsahuje především cesty po safari, putování po známých světových hotelích a významných městech a městečkách. Kanál je k dispozici také ještě v o hodinu posunuté verzi Travel Channel +1 a v únoru spustil svůj druhý kanál Travel Channel 2.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.