Hlavní navigace

TravelGuide.cz a Hotel Guide koupil Mediatel

Redakce

Jak jsme vás již včera předběžně informovali, nakonec skutečně došlo k převodu prodané domény Travelguide.cz Novým držitelem domény travelguide.cz se ve finále stala společnost MEDIATEL. Původní spekulace o portálu Seznam.cz, jako novém majiteli katalogu ubytovacích zařízení Travelguide.cz a jeho offline podoby Hotel Guide se tak nepotvrdila.

Jak jsme vás již včera předběžně informovali, nakonec skutečně došlo k převodu prodané domény Travelguide.cz

Novým držitelem domény travelguide.cz se ve finále stala společnost MEDIATEL. Původní spekulace o portálu Seznam.cz, jako novém majiteli katalogu ubytovacích zařízení Travelguide.cz a jeho offline podoby Hotel Guide se tak nepotvrdila.

Našli jste v článku chybu?
9. 7. 2008 15:07
Mirek (neregistrovaný)
Všimli jste si že se Mediatel po letech, kdy o něm nebylo skoro slyšet, docela nadechuje a stahuje svou ztrátu zhlediska online portfolia? Velmi dobré Mobilní Zlaté stránky,spolupráce s Googlem - výsledky na mapách, přednostní výpisy v online podobě, teď Travel guide (týden po Seznamu a ubytovani.cz). Možná nám roste další silný hráč v našem českém internetovém rybníku. No, necháme se překvapit :-)
8. 8. 2008 20:09
uživatel si přál zůstat v anonymitě
No každopádně si moc nepolepšily.Travel Guide a Hotel Guide je spíš partička do pokeru než do světa internetu.. Asi vědí, co dělají. Jinak je dobře,ale že se takové akvizice dějí.. Oživení, zpestření a hlavně víc peněz do trhu, který to potřebuje, jak poutník na sahaře.. vodu..