Hlavní navigace

Trendy v internetové bezpečnosti 2011

8. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Již v úterý 22. února se uskuteční odborná konference Trendy v internetové bezpečnosti 2011, jejíž pořadatelem je Lupa.cz se sesterskými servery Měšec.cz, Podnikatel.cz a Root.cz. Zájemci o účast se stále mohou registrovat. Řeč bude například o aktuálních virových hrozbách, obraně státní správy před kybernetickými útoky, zkušenostech s podvodnými e-maily a bezpečnosti českých internetových domén.

Již v úterý 22. února se uskuteční odborná konference Trendy v internetové bezpečnosti 2011, jejíž pořadatelem je Lupa.cz se sesterskými servery Měšec.cz, Podnikatel.cz a Root.cz. Zájemci o účast se stále mohou registrovat. Řeč bude například o aktuálních virových hrozbách, obraně státní správy před kybernetickými útoky, zkušenostech s podvodnými e-maily a bezpečnosti českých internetových do­mén.

Na programu je také rozhovor Petra Koubského s představiteli společnosti Avast Software (dříve Alwil Software) o miliardové investici do této české firmy. Kompletní program, v němž figurují rovněž i workshopy, naleznete na stránkách konference, kde je i registrační formulář. Místem konání je Konferenční centrum City Na Strži 1702/65, Praha 4 – u budovy CITY EMPIRIA. Akce začíná v 9:00.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.