Hlavní navigace

Třetí verze aplikace ČT 24 pro iPhone už je ke stažení na Appstore

4. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 3. 2011

UVNITŘ FOTOGALERIE Appstore, databáze aplikací pro operační systém multimediálních zařízení společnosti Apple, zařadil do své nabídky třetí verzi aplikace zpravodajského kanálu ČT 24. Server DigiZone.cz o novince informoval už v polovině února, tehdy však ještě nebyla dostupná uživatelům a teprve začínal schvalovací proces u Appstore. Nabízí modernější design, kompletně nové grafické zpracování a interaktivní prvky, shrnul ředitel divize Nová média České televize Milan Fridrich. Autorem aplikace je firma Inmite.

FOTOGALERIE: Nová podoba aplikace zpravodajské ČT 24 pro iPhone

Na základě zkušeností jsme vytvořili už třetí verzi aplikace ČT 24 pro iPhony tak, aby byla maximálně přívětivá pro uživatele. Zlepšuje se čitelnost obsahu, lidé mají možnost listovat tahem po displeji z jednoho článku na druhý, aktualizovat obsah potáhnutím po displeji, přiblížil Fridrich. Samozřejmostí je rozšíření interaktivních služeb, sdílení obsahu na Twitteru nebo Facebooku a posílání článků pomocí sms a mailu, dodal.

Content tip EARLY

K TÉMATU: ČT 24 rozšiřuje on-line dostupnost. Vstupuje do zařízení s OS Android

Nová verze aplikace ČT 24 pro iPhone umožňuje každému uživateli seřadit si kategorie zpravodajství dle svého osobního zaměření, personalizovat obsah aplikace sobě na míru. Úplnou novinkou je informační služba. Lidé, kteří mají staženou aplikaci, budou zdarma dostávat klíčové zprávy dne z domova i ze světa a upozornění na mimořádná vysílání ČT 24 nebo exkluzivní hosty k horkým událostem, vysvětluje šéf Nových médií ČT.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).