Hlavní navigace

TV Barrandov od dubna omezí vysílání Třiceti případů majora Zemana

Lukáš Polák

Generální ředitel televize Vladimír Železný dal v minulých dílech svého kontaktního pořadu viditelně najevo, že nevidí rád, když pod jeho vedením Barrandov tento seriál vysílá.

Doba čtení: 1 minuta

Plnoformátová televize Barrandov ruší vysílání socialistického seriálu Třicet případů majora Zemana o úterních večerech, konkrétně v čase od 20:15. Z plánů, které dnes programové oddělení stanice zaslalo tištěným magazínům a televizním týdeníkům, vyplývá, že v úterý 1. dubna se Zeman ve vysílání stanice neobjeví. Místo něho bude v tento den a čas odvysílán americký western Bílý bizon z roku 1997. Československý seriál z let 1974 až 1979, v hlavní roli s Vladimírem Brabcem, se ve schématu naopak objevuje 3. dubna, tedy ve čtvrtek.

ČTĚTE TAKÉ: Program TV Barrandov od března: Ve 20:15 zábavné formáty, v pátek večer erotický Intim

Od dubna budeme vysílat Majora Zemana pouze ve čtvrtek od 20:15, uvedla pro DigiZone.cz vedoucí skladby programu stanice Markéta DaemsGenerální ředitel TV Barrandov Vladimír Železný dal ve svém sobotním kontaktním pořadu už několikrát najevo, že tento komunistický seriál nevidí ve vysílání příliš rád, ale že ho stanice kvůli některým divákům odvysílá do posledního dílu, prý však už naposled. Jedna z divaček mu v minulosti dokonce napsala, že Zeman je dobrou vzpomínkou na doby minulé. Železný tehdy sarkasticky odpověděl: To byly časy, že?

Našli jste v článku chybu?