Hlavní navigace

Tričko vám ukáže přítomnost WiFi a sílu signálu

Jiří Macich ml.

Tzv. gadgets se sice na Lupě příliš často nevěnujeme, ale v případě následujícího exempláře musíme udělat výjimku. Už jste se možná setkali s přívěsky na klíče, které signalizují přítomnost WiFi signálu a případně jeho síly. Podobnou funkci plní i speciální tričko WiFi Detector Shirt s logem na prsou. Toto logo mění barvy na základě dostupnosti signálu bezdrátové sítě a znázorňuje i sílu signálu. Podporuje standardy 802.11b a 802.11g, jedná se o stoprocentní bavlnu a dělá se v černé barvě ve…

Tzv. gadgets se sice na Lupě příliš často nevěnujeme, ale v případě následujícího exempláře musíme udělat výjimku. Už jste se možná setkali s přívěsky na klíče, které signalizují přítomnost WiFi signálu a případně jeho síly. Podobnou funkci plní i speciální tričko WiFi Detector Shirt s logem na prsou. Toto logo mění barvy na základě dostupnosti signálu bezdrátové sítě a znázorňuje i sílu signálu. Podporuje standardy 802.11b a 802.11g, jedná se o stoprocentní bavlnu a dělá se v černé barvě ve velikosti S až XXL. Cena je 29,99 dolaru.

Hledáte-li WiFi síť ve svém okolí, můžete ji samozřejmě stále najít v libovolném tričku pomocí naší databáze WiFi hotspotů. Nyní je v ní již 3750 hotspotů ve 1093 obcích.

Našli jste v článku chybu?
9. 10. 2007 18:41
stoural (neregistrovaný)
Dratena kosile = k nicemu. Dratena cepice bude to prave!!
9. 10. 2007 12:04
Až se za pár let přijde na to, že na zdravotních rizicích wifi něco málo pravdy bylo, přijdou do módy pro změnu drátěné košile :)