Hlavní navigace

Trust Exos 3D: brýle pro VR ke koupi na českém i slovenském trhu

29. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Trust
Brýle pro virtuální realitu (VR) Exos 3D jsou podle výrobce kompatibilní se všemi mobilními telefony do úhlopříčky displeje 6 palců.

Trust Exos 3D (1399 Kč, Slovensko 49,99 €) představují box černé barvy (materiál neuveden) s polstrováním, nastavitelnými pásky pro hlavu a posunem řídícím vzájemnou vzdálenost čoček od sebe (vzdálenost vašich očí) a také ohniskovou vzdálenost (zaostření).

Novinka má být kompatibilní se všemi chytrými telefony od velikosti úhlopříčky 3,5" (8,9 cm) do 6", tj. 15,2 cm. Telefon se umisťuje do držáku v otevíratelné přední části (viz galerie), na bocích jsou otvory pro průchod případných kabelů pro dobíjení mobilu či vývod audia. Výrobce pamatoval i na odlišný návrh tlačítek telefonů od různých výrobců a v balení najdete šest pěnových nalepovacích podložek pro zamezení jejich nechtěného zmáčknutí.

K TÉMATU: V srpnu budou uvedeny brýle View-Master. Nabídnou 360° videa, minifilmy i „zážitkové“ balíčky

Jak vypadá slibovaná virtuální realita od Eurosportu?

Cloud23

VR i AR na vzestupu. Do roku 2018 se očekává 175 mil. aktivních uživatelů

VR brýle umožňují sledovat videa ve 3D a ve 360° perspektivě na YouTube i dalších platformách a zahrát si více než 100 her, které jsou dostupné v obchodech Apple App Store a Google Play.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).