Hlavní navigace

Tuzemská Digi TV zprovoznila u své IPTV služby sedmidenní archiv vysílání

1. 12. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Digi CZ
Předplatitelům IPTV služby Digi2Go rozšířila česká Digi TV bezplatný archiv vysílání ze současných tří dnů na celý týden.

Při více než stovce stanic v kompletní programové nabídce IPTV služby od Digi TV tak mají zákazníci v každý moment k dispozici na 17 tisíc hodin její televizní nabídky. Rozšíření se týká všech klientských zařízení, tedy set-top boxů, mobilních aplikací (iOS, Android, Win10) i webového rozhraní. Změna se všem zákazníkům na set-top boxech projevila automaticky. Pokud se tak nestalo, pomůže, když se set-top box na chvíli odpojí od elektřiny a znovu zapojí. Mobilní aplikace stačí vypnout a znovu zapnout, na webové rozhraní se pak znovu přihlásit. 

Sedmidenní archiv je zatím pro všechny zákazníky bezplatně dostupný do 31. března 2018. Poté si budou moci uživatelé televize přes internet či mobilní služby Digi2Go zvolit buď návrat k bezplatnému archivu na tři dny, nebo si za poplatek vyberou sedmidenní. Podle tiskové zprávy je ale také možné, že se sedmidenní archiv na Digi TV stane novým standardem nebo bude motivací pro další předplatitele. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).