Hlavní navigace

Tuzemskou MTV povede Ondřej Křivka

30. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 11. 2010

Projektový manažer televizního vysílání ve společnosti Central European Media Enterprises (CME) Ondřej Křivka byl jmenován do pozice nového šéfa tuzemské verze lifestylového a hudebního kanálu MTV. Tu doposud vedla Čechoameričanka Alex Ruzek, která je nyní ředitelkou všech kanálů pod hlavičkou televize Nova. Oba zmínění zaměstnanci společnosti CET 21 si tak polepšili.

ČTĚTE TAKÉ: Ředitelka české MTV Alex Ruzek povýšila na šéfku všech kanálů TV Nova

Mým úkolem teď bude pokračovat v dobře nastavené strategii a dál nabízet našim divákům a divačkám to nejlepší ze současné zahraniční i domácí scény, světových koncertů, adrenalinu a zábavy, uvedl ke svému jmenování Křivka. Ten nastoupil do CET 21 před dvěma lety, tedy v roce 2008. Tehdy však pracoval na pozici asistenta tehdejšího generálního ředitele Petra Dvořáka, který už pro Novu i CME nepracuje. Ještě nedávno byla jeho partnerkou modelka moderátorka VIP Zpráv na Primě Martina Gavriely.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).