Hlavní navigace

TV Barrandov chystá seriálovou verzi Bastardů, zahraje si v ní Kateřina Brožová

23. 6. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Filmová trilogie Tomáše Magnuska se dočká seriálového zpracování, 20 dílů chce televize Barrandov odvysílat již letos na podzim

Původní seriál Bastardi, který vznikne rozstříháním a dotočením filmové trilogie stejného názvu, připravuje televize Barrandov. Na obrazovce by se měl objevit již letos na podzim. „Iniciativa vzešla z naší strany, Tomáš Magnusek po úspěšném odvysílání filmů zareagoval pozitivně a takřka okamžitě zahájil přípravy. Z kompilace vznikne dvacet třicetiminutových dílů, které nasadíme do vysílání v podzimním schématu,“ uvedla generální ředitelka Barrandova Marcela Hrdá. Filmovou trilogii na Barrandově letos v květnu vidělo dohromady 422 tisíc diváků.

K TÉMATU: Léto na TV Barrandov: Romantické filmy i krimi snímky s Alainem Delonem

Cloud23

Dvacetidílná série vznikne kompilací filmové trilogie, bonusových scén, které byly z filmu vystřiženy, a nových dotáček. Magnusek pro potřeby seriálu dotočí v červenci a v srpnu na 100 minut nového materiálu. „Dotáčet se budou převážně obrazy ve vězení. Do seriálu budou dokonce použity některé obrazy z prvních dílů, které nebyly využity před čtyřmi lety. Jde zejména o záběry ze školního prostředí. Dále pak budou použity obrazy ze třetího dílu s paní Kateřinou Brožovou, které diváci též dosud neměli možnost vidět,“ upřesnil Magnusek.

Kateřina Brožová, přítelkyně majitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa, se angažuje už v několika projektech této televizní stanice. Má i svůj vlastní magazín Exkluziv Kateřiny Brožové a Jaromír Soukup se ji snažil nabízet zahraničním produkcím jako nadějnou herečku pro filmy a seriály. Magnusek pro seriálovou podobu Bastardů slibuje i nové postavy. „Nová herecká osobnost v Bastardech je zatím tajemství. Z těch původních se diváci mohou těšit na Kateřinu Brožovou nebo zohaveného Jana Přeučila. Mrzí mě ale, že už se při dotáčkách Bastardů nesetkám s Radkem Brzobohatým nebo Bronislavem Poloczkem,“ dodal režisér.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).