Hlavní navigace

TV Barrandov již vysílá s logem

5. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 1. 2009

Nová digitální televize Barrandov, která zahajuje vysílání již tuto neděli, zařadila pravděpodobně dnes do svého programu důležitou součást identifikace – své logo. Doposud totiž vysílal kanál upoutávky na pořady, avšak pokud by divák neviděl informační pruh na set-top-boxu nebo televizoru, nevěděl by, jakou televizi sleduje. Logo programu je umístěno do levého horního rohu obrazovky a obsahuje bílou hvězdu s názvem TV Barrandov.

K TÉMATU: Digitální televize Barrandov představila nové logo

ICTZ23

Logo, tak jak ho mohou diváci vidět nyní, používá televize sousedící s Novou od loňského září. Symbol navazuje na estetiku světa filmových a televizních hvězd a vytváří tak vazbu s dlouholetou slavnou historií Barrandovských filmových atelierů, řekl tehdy při příležitosti představení nové podoby loga mluvčí televize Janis Sidovský. Otevřený první cíp hvězdy má divákům ukázat přístupnost stanice pro jejich nápady a náměty.Promo plnoformátové televize TV Barrandov, foto: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.