Hlavní navigace

TV Barrandov má nový web

28. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 11. 2008

Spolu s představením programového schématu uvedla nová digitální televize TV Barrandov, která startuje 11. ledna 2009, také další novinku. Jde o webové stránky, které doznaly velkých změn. Původně sloužila adresa www.barrandov.tv především pro potřeby novinářů, nyní je vidět, že už cílí hlavně na televizního diváka. Publicisté zde sice najdou záložku tiskové zprávy, ale hlavní straně teď dominují obrazové upoutávky na její největší taháky Talkshow Jana Saudka, Politickou Bubu show, seriál Profesionálové a dokument Prehistorický park.

ICTZ23

DNES NEPŘEHLÉDNĚTE: TV Barrandov představila recyklovanou Bubílkovou i skečovou kokoTV

Web Barrandova původně s obrázky vůbec nepracoval. Kromě obrazových upoutávek zde nechybí ani texty. Tím hlavním jsou informace k včera představenému programovému schématu, dále tu najdete např. podrobnosti o Talkshow Jana Saudka, sitcomu Cyranův ostrov a podepsání smlouvy o šíření kanálu mezi jeho vedením a společností České Radiokomunikace. Na webu dále mj. nechybí ani informace o top managementu a způsobech, jak program naladit.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.