Hlavní navigace

TV Barrandov má za sebou úspěšný týden, začala točit seriál

13. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 7. 2009

UVNITŘ UPOUTÁVKY A GRAF Televize Barrandov dosáhla v minulém týdnu svého vůbec nejúspěšnějšího podílu sledovanosti od začátku měření vysílání peoplemetry. Podle údajů elektronického průzkumu ATO – Mediaresearch byl průměrný denní share TV Barrandov v uvedeném týdnu 2,68%, což je o 0,47% více než v prvním červencovém týdnu a o 0,95% než na začátku měření sledovanosti TV Barrandov. Server Digizone.cz o tom informoval Janis Sidovský, ředitel marketingu televize.

TV Barrandov začala v pátek v Bratislavě natáčet i koprodukční seriál se slovenskou televizí Joj. Seriál má název Odsouzené a první řada se objeví ve vysílání už letos na podzim. Bude mít 30 částí o stopáži přibližně 60 minut, dodal Sidovský.

Upoutávky na nový seriál televize Barrandov Odsouzené

Vývoj průměrného týdenního podílu na trhu u TV Barrandov od zařazení do peoplemetrového měření sledovanosti (Zdroj: TV Barrandov/ATO – Mediaresearch)

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.