Hlavní navigace

TV Barrandov nabízí na webu několik jednoduchých her

21. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 4. 2009

Digitální plnoformátová televize TV Barrandov se snaží divákům zpříjemnit pobyt na svých webových stránkách tím, že jim nabízí v současné době také tři hry. Na webu www.barrandov.tv se v posledních dnech objevilo několik jednoduchých aplikací, které slouží především pro podporu jednotlivých pořadů. Jde o pexesa Sladká Laura a Cyranův ostrov a piškvorkyJanem Saudkem.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Janis Sidovský: Úspěch TV Barrandov nepřeceňujeme

Velkou mozkovou činnost ale zájemce od her čekat nemůže. Např. pexeso Sladká Laura, které promuje úspěšný dopolední formát Barrandova, obsahuje pouze tři řady po čtyřech polích, celkem tedy dvanáct polí. Cílem hry je najít vždy dva shodné obrázky. Stejné je to i u Cyranova ostrova, kde hledáte tváře ze seriálu okolo Ivana Mládka. Jako naprosto zbytečné se pak jeví pexeso s fotografem Janem Saudkem, které má pouhých devět polí a velmi často tak končí remízou pomalu dříve, než začalo.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.