Hlavní navigace

TV Barrandov o víkendu sledovalo přes 6 procent dospělého publika

8. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 6. 2009

Elektronické měření sledovanosti metodou peoplemetrů, k němuž TV Barrandov přistoupila 1. června 2009, přineslo této televizi velmi úspěšný víkend. Průměrný podíl na publiku od pátku do neděle se vyšplhal na šest procent. V pátek 5. června 2009 dosáhla TV Barrandov prvního rekordu, a to pořadem Politická střelnice, který v divácké skupině 15+ zaznamenal 5,71% share. V neděli 7. června 2009 korunoval zabodoval klasický český seriál Panoptikum města pražského, jehož sledovanost se vyšplhala v divácké skupině 15+ až na 6,61% share.

Elektronické měření sledovanosti metodou peoplemetrů dokládá trvale stoupající sledovanost této nové digitální stanice. Výsledky navíc ukazují, že diváci sledují vysílání TV Barrandov v průběhu dne i v prime time – nejlepších výsledků dosáhly pořady napříč denním schématem, uvedl ředitel PR a mluvčí televize Barrandov Janis Sidovský, který se zároveň podílí na skladbě programu jako člen programové rady.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).