Hlavní navigace

TV Barrandov představí příští týden nové vedení. Kdo v něm zasedne?

21. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podle vyjádření dvou na sobě nezávislých zdrojů pro DigiZone.cz má být novým generálním ředitelem jmenován Robert Kvapil. Ten tuto skutečnost odmítl komentovat, ale nevyvrátil ji.

Po poměrně dramatických změnách v posledních týdnech a měsících by se mělo dění v plnoformátové televizi Barrandov, která je čtvrtou největší stanicí na našem trhu, uklidnit. Společnost Empresa Media podnikatele Jaromíra Soukupa představí jako její nový vlastník příští týden obměněné vedení televize. Serveru DigiZone.cz to potvrdil předseda představenstva společnosti Barrandov Televizní Studio Robert Kvapil. Nové vedení představíme pravděpodobně ve středu nebo ve čtvrtek, uvedl Kvapil.

K TÉMATU: TV Barrandov mění majitele, od Tomáše Chrenka ji kupuje Jaromír Soukup

Podle dvou na sobě nezávislých zdrojů, které se vyjádřily pro DigiZone.cz, by měl být novým generálním ředitelem televize jmenován přímo Robert Kvapil, který v minulosti působil například na pozici šéfa obchodu v České televizi, a to za dob Jiřího Janečka. Kvapil tuto skutečnost však odmítl komentovat. V tuto chvíli se k tomu nebudu vyjadřovat, konstatoval předseda představenstva Barrandov Televizní Studio. Post generální ředitelky opustila v červnu Janka Vozárová, kterou nahradila Martina Líšková, někdejší šéfka programu slovenské Markízy.

ebf - partner 1

ČTĚTE TAKÉ: Programový ředitel Janis Sidovský po pěti letech odchází z televize Barrandov

Definitivně se z Barrandova „odstěhovala“ Janka Vozárová v srpnu, kdy opustila funkci předsedkyně představenstva společnosti Barrandov Televizní Studio. Právě na její pozici nastoupil Kvapil. Líšková, která je v TV Barrandov od června, už sem nedochází. Paní Líšková už na Barrandově týden nebyla, ale stále je u nás zaměstnaná, sdělil Kvapil. Významnou změnou byl i včerejší odchod programového ředitele televize Janise Sidovského, o kterém informoval DigiZone.cz jako první. Na Barrandově skončil po pěti letech. Nastoupil sem v listopadu 2007.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).