Hlavní navigace

TV Barrandov „překope“ od 11. března odpolední a večerní program

21. 2. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

NOVÉ SCHÉMA UVNITŘ TV Barrandov připravuje změny už pod novým vedením. Generálním ředitelem stanice se stal nedávno Roman Bradáč, program vede Petr Lesák.

Významné programové změny chystá od 11. března ve svém vysílacím schématu plnoformátová televize Barrandov. Vyšli jsme vstříc našim divákům a od března jim nabídneme jejich oblíbené pořady v ještě atraktivnějších časech. Velmi očekávanou událostí se stane také návrat tureckého seriálu Velkolepé století, na který se těší řada našich divaček. Prozradím, že ho začneme vysílat znovu od prvního dílu, a to každý všední den odpoledne, uvedl programový ředitel kanálu Petr Lesák.

NEPŘEHLÉDNĚTE: TV Barrandov vrátí do vysílání turecký seriál Velkolepé století

Změny v programovém schématu odstartuje nasazení tureckého seriálu Velkolepé století, o jehož znovunasazení informoval server DigiZone.cz už dnes dopoledne. Na něj pak navážou Prominenti, dvacetiminutovka ze světa celebrit, Barrandovská obdoba VIP Zpráv nebo Top Star magazínu na Primě family. Vysílání pak pokračuje zbrusu novou soutěží Co je doma, to se počítá. V každém díle budou moci diváci prostřednictvím pořadu navštívit jinou rodinu a sledovat, jestli se jejím členům podaří zvládnout údajně záludné kvízové otázky a získat nové domácí spotřebiče.

ČTĚTE TAKÉ: Pořad Věřte, nevěřte přestává fungovat, přiblížil se 200 tisícům diváků

Co je doma, to se počítá je hra se vším všudy, takže aby člověk vyhrál, musí také něco vsadit. A pokud budou soutěžící během klání odpovídat špatně, snadno se jim může stát, že o své staré a oblíbené věci, které do soutěže vsadili jako protihodnotu, jednoduše přijdou, přiblížil princip nové soutěže programový šéf Lesák. Pořad budou moderovat „na střídačku“ Sandra Pogodová a Lumír Olšovský. Následuje kulinářský formát Co bude dnes k večeři a soutěž Česká tajenka s Alešem Cibulkou, a poté jsou klasicky na 18.45 připraveny Hlavní zprávy.

ČTĚTE TAKÉ: Investigativní pořad Bez cenzury Radka Johna dá Barrandov na úterky od 20 hodin

cif-tip-firmy

Přibližně v 19:05 bude následovat debata o délce přibližně 10 minut. Reportéři TV Barrandov a časopisu Týden v ní budou hovořit s pozvanými hosty na aktuální téma dne. V sobotu se místo debaty vrátí na obrazovky kontaktní pořad pro diváky a v neděli poběží v tomto čase Týden ve světě, který shrne nejdůležitější zprávy ze zahraničí. Následuje pořad Kolik to stojí, na nějž nově naváže dokument o přírodě. Změny, které začnou platit od 11. března vznikají nejen pod novým programovým ředitelem stanice Petrem Lesákem, ale především generálním ředitelem Romanem Bradáčem.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.