Hlavní navigace

TV Barrandov převezme od Slovenské televize cyklus Legendy popu o čs. zpěvácích

2. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Úspěšný formát, v němž se představí zpěváci z éry Československa, televize nasadí od tohoto týdne na sobotní večery od 20 hodin. Vysílat ho bude až do konce letošního roku.

Nejen s komerční televizí Joj, ale také s veřejnoprávní Slovenskou televizí navázala úzkou spolupráci televize Barrandov. Od STV nakoupila úspěšnou show Legendy popu, která představuje zpěváky z éry Československa, a již nedávno vysílal první program STV. Barrandov tento pořad nasadí do vysílání již tento týden a až do konce roku jej bude vysílat vždy v sobotu od 20 hodin – tedy v čase, který po přesunu britského dobrodružného seriálu Sindibád dočasně vyplnily reprízy speciálních dílů loňské show To byl náš hit.

K TÉMATU: TV Barrandov stahuje sobotní seriál Sindibád, nahradí ho příběh Ivety Bartošové

„Legendy popu postupně připomenou největší osobnosti české a slovenské populární hudby, přičemž první dva sobotní večery jsou věnovány skupině Elán. Diváci se mohou těšit i na speciální vánoční a silvestrovské vydání této show, které TV Barrandov odvysílá na první a druhý svátek vánoční a 29. a 31. prosince večer,” sdělila ředitelka PR a komunikace TV Barrandov Martina Slavíková.

ČTĚTE TAKÉ: Radek John má pro TV Barrandov připravit nový pořad ve stylu Na vlastní oči

cyber-obecný tip

Legendy popu jsou postaveny na největších hitech, které se představí v nové aranži v podání mladší generace zpěváků a hudebníků. Součástí pořadu jsou i zajímaví hosté či glosátoři, kteří jsou s danou legendou nějak spojeni – ať už jde o přátele, kolegy nebo fanoušky. Nechybí ani protagonista, kterému je dané vydání pořadu věnováno. Oproti STV se Barrandov rozhodl každému zpěvákovi věnovat hned dva sobotní večery po sobě.

„Diváci do konce roku na Barrandově uvidí kromě Elánu ještě Mariku Gombitovou, Mekyho Žbirku nebo Vaša Patejdla. Budeme vysílat také vánoční a silvestrovské speciály. A v novém roce počítáme s uvedením dalších dílů této hudební show,“ přiblížil programový ředitel Barrandova Marek Stoniš. Hned v úvodních dvou dílech se s vlastní interpretací známých hitů od skupiny Elán představí třeba zpěvačky Lenka Filipová nebo Ewa Farna.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.