Hlavní navigace

TV Barrandov přiblíží příští týden své plány

9. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 9. 2008

Nova digitální televize TV Barrandov, která ohlásila svůj start na 11. ledna příštího roku, představí už příští týden novinářům své plány a připraveno má prý i několik představení. Setkání se uskuteční ve čtvrtek 18. září a přítomni budou představitelé kanálu včele s předsedkyní představenstva Jankou Vozárovou a ředitelem programu Přemyslem Svorou. Chystaný kanál z Barrandova vyhlásil v neděli prostřednictvím tiskové zprávy konkurz na moderátory a reportéry. Zájemci však mají času málo. Jeho uzávěrka už je tuto neděli.

TV Barrandov chce konkurovat zavedeným komerčním stanicím Nova a Prima. První vlastní pořad začala natáčet 8. srpna, pro své diváky už stačila spustit dva komunitní weby zaměřené na amatérské a poloprofesionální video. Vydáním kompenzační licence se tato digitální televize dostala do role lukrativního klienta operátorů tří „komerčních“ multiplexů. V jaké vysílací síti se tento program nakonec objeví, ale nechce televize ani trojice potenciálních obchodních partnerů komentovat.

MM_SS3

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Přemysl Svora: TV Barrandov by klidně koupila obrázky do zpráv i od Novy
FOTOGALERIE: Televize Barrandov půl roku před startem
TV Barrandov má zpátky licenci. Co bude dál?

Server DigiZone.cz příští týden akci pochopitelně navštíví a přinese vám z ní informace.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.